top of page

Kişisel İmaj ve Zarafet Eğitimi

PersonelEğitimleri.Com olarak size eğitmenimiz Ayça Kuru yönetiminde İmaj ve Zarafet Eğitimleri'ni sunmaktan gurur duyuyoruz.

Etkin Liderlik Eğitimi: Ateşle Buz Arasında

Tam 22 farklı yerli-yabancı kaynak taraması, %100 özgün içerik, 10 aylık emeğin ürünü harika bir eğitim geliştirdik; "Ateşle Buz Arasında Liderlik". Bu eğitimle liderlerinizi ve lider adaylarınızı yeni nesil liderlik yaklaşımlarıyla geliştireceksiniz.

İletişim: Pozitif Bir Başlangıç'la Başarıya

Verimlilik uyumla başlar. Uyum ise etkili iletişimle. Kurumunuzda gerek iç iletişim gerekse de hizmet sağlayıcılar, iş ortakları ve müşterilerle diyalog kurmanız hayati önem taşır. İşte tam bu noktada sizler için harika bir çözüm tasarladık: "İletişim: Pozitif Bir Başlangıç" etkili iletişim teknikleri eğitimi.

Zaman Yönetimi Teknikleri: 178 Saat

Haftada 10 saat fazla zamanınız olsaydı ne yapardınız?

Firmanız İçin En İyi Teknik Direktör

Kurumunuzu büyütmenin en kısa yolu doğru liderlik yaklaşımlarıdır. Doğru liderlik sadece iyi seçimler anlamına gelmez. Bunun yanı sıra mevcut liderlerinizi güçlendirmeli ve onları güncellemelisiniz. Oida Eğitim, kurumları Liderlik Eğitimleri vasıtasıyla hızlı gelişim alanında destekler.

Satış Eğitimleri ile Başarıyı Yakalamak

Şirketinizin daha fazla kar etmesi, daha verimli çalışması ve rekabette öne geçmesi gelire, gelir ise satışa endeksli. Bu durumda büyümenin temel yolunun satış geliştirmek olduğu yadsınamaz. Satışı geliştirmenin 2 temel yolu var: biri sistem geliştirme diğeri personel geliştirme. Sistematik gelişimler için iş ortağımız satisgelistir.com sizlerin hizmetinde, personelinizi geliştirmek ise bizim işimiz.

bottom of page