Çaya Bekliyoruz

Nisbetiye Mh. Gazi Güçnar Sk.

No:4 D:2 Z.Kuyu-Beşiktaş/İSTANBUL

merhaba@personelegitimleri.com

Neler Yapıyoruz? Takibe Alın
instagram-logo-and-icon-black-and-white-
İlk Bilen Siz Olun!

SICACIK BİR MERHABA İÇİN ARAYIN : 0850 305 24 15

© 2019 Oida Eğitim ve Danışmanlık, Tüm Hakları Saklıdır.

PersonelEğitimleri.Com olarak, kurumsal eğitimler ana başlığında, özellikle sosyal beceri eğitimlerine odaklanan bir yapı oluşturduk. Bu nedenle eğitimlerimizde bilgiyi değil, beceriyi öne çıkartıyoruz. Her bir eğitim düzeneğini sizlerin ihtiyacına göre özelleştiriyoruz. Eğitimlerimizi kitap yazar gibi sabırla, kaynakları didikleyerek oluşturuyor, uzmanı olmadığımız hiç bir konuda eğitim vermiyoruz. Uzmanlık alanımıza giren konu başlıklarını okuyun, görüşelim ve size özel çözümümüzü hazırlayalım.

İletişim Becerileri Eğitimleri

Ekip arkadaşlarınızın çağımızın en önemli yetkinliği olan başarılı iletişim kuruyor olması kurum işleyişinizi nasıl etkiler? Başarı bireyden başlar. İletişim eğitimlerimiz ile temeli sağlam kurabilirsiniz.

- İletişim: "Pozitif Bir Başlangıç"  Pozitif Bir Başlangıç, klişelerden uzak temel iletişim modülüdür. Pozitif bir bakış açısı ve başlangıcın tüm iletişim sürecini başarıya götürmesi, beyinde meydana gelen tehdit algısı ve savunma duvarlarının ortadan kaldırması gibi başarı endeksli konulardan oluşmaktadır.

- Kurum İçi İletişim: "Ortak Mıyız?"  “Ortak Mıyız?” kurumların iç iletişimini kurgulamak, iyileştirmek, sorunları gidermek ve daha etkin işbirliği yapan uyum içinde çalışan departmanlar oluşturmak üzere hazırlanmış, oldukça özgün ve esnek içeriğe sahip bir iletişim eğitimidir.

- İkna ve Müzakere Teknikleri: "Benim Evet'im, Artık Senin"  İletişimin olmazsa olmazı ikna ve müzakere kabiliyetidir. "Benim Evet'im Artık Senin" eğitimi gerek farkındalık yaratımı gerekse de pratik teknik kullanımı sayesinde kolay uygulanan ve çabuk sonuç alınan bir içerik sunuyor.

Satış Becerileri Eğitimleri

Satış ekibi kurumunuzun gelir yani var olma kaynağıdır. Büyüme satışla başlar. Tamamen sosyal beceri alanı olan satışta kazanacağınız yetkinlikler şirketinizin geleceğini belirleyecek.

- Kurumsal Satışta Standartlar  Sahaya çıkan ya da çıkmaya aday tüm satışçıların ve yöneticilerin standart eğitimidir. Eğitim içeriği bakımından evrensel bilgiler doğrultusunda oluşturulduğundan kurumsal satışın yapıldığı pek çok sektöre hitap etmektedir. Başarılı bir satışçının algısının, eforunun ve verimliliğinin yönlendirileceği esas noktalar basit bir dil ve yoğun pratiklerle anlatılmaktadır.

- Perakende Satışın Şifreleri  mağazacılık yapan, bu süreçte müşterilerle iletişim halinde olan tüm bireylerin üst düzey satış eğitim programıdır. Programın özelliği müşteri odaklı ve memnuniyet esası üzerine yoğunlaşmış olmasıdır. Bu nedenle direkt sonuca ulaşmaktan ziyade sonuca ulaşırken sadık müşteri yaratmaya yönelik teknikler barındırır.

- Müşteri Odaklı Satışta İleri Teknikler  Günümüzün en önemli satış mottosu müşteri odaklılığı merkeze alan, standart satışın yanında hikayeleştirme, hipnotik kalıplar, duygu yönetiminden oluşmuş ileri satış tekniklerini öğreten, bol pratik uygulamalı ileri seviye satış eğitim programıdır.

- Müşteri İlişkileri Yönetimi: "Bizimkisi Bir Aşk Hikayesi" Müşteri İlişkileri, işletmelerin devamlılıkları, marka değeri arttırmaları, sürekli iş geliştirme faaliyetleri, AR-GE vb gibi birçok faaliyetinin odağını oluşturur. Bizimkisi Bir Aşk Hikayesi, bu noktada Nöro-Pazarlama ve İlişkisel Pazarlama esaslarına göre yazılmış en bilimsel kaynaktır. Firma istek ve ihtiyaçlarına göre esnekleştirilmiş yapısı, eğitim içi uygulamaların çokluğu ile özellikle Müşteri Hizmetleri, Satış-Pazarlama departmanları için olmazsa olmaz eğitimlerdendir.

Liderlik Becerileri Eğitimleri

Lider hedefler koyup, insanları inandıran; amaç birliği ile kitleyi başarıya yönlendiren kişidir. Siz de yöneticilerinizden liderler yaratmak istemez misiniz?

- Liderlik: "Ateşle Buz Arasında"  Ateşle Buz Arasında Liderlik, kurumların istihdam ettiği yöneticilerin, gerek birbiri arasında gerekse de bağlı bulunan ekipleri karşısında liderlik özellikleriyle öne çıkmalarını, şirkete değer ve güç katmak üzere önemli gelişimler elde etmelerini sağlayan çok güçlü bir liderlik programıdır.

- "Analitik Düşün, Stratejik Davran"  Lider olmanın en temel koşullarından 'tespit ve karar verme' yeteneklerini geliştirmeye adanmış, analitik düşünmeyi ve stratejik karar verme özelliklerini pratik uygulamalar ile kazandıran eşsiz bir eğitim programıdır.

Eğitimlerimiz:

- 10.00 - 17.00 saatleri arasında gerçekleşir.

- Kişi sınırlaması yoktur.

- Katılım sertifikası verilir.

- Her bir eğitim 3 farklı şekilde sunulabilir; 

Silver: 1 günlük eğitimdir. Konunun temel ve acil detayları bulunur.

Gold: 2 günlük standart eğitimdir. Tüm gerekli detaylar ve uygulamaları içerir.

Platinum: 3 günlük eğitimdir. Tüm detaylara ek olarak kurumun istediği ekstra özellikler ve 1 adet atölye çalışmasıyla güçlendirilmiştir.

- Kendi ofisinizde, bizim ofisimizde ya da sizin belirleyeceğiniz herhangi bir mekanda gerçekleştirilebilir.

instagram-logo-and-icon-black-and-white-