ATÖLYE ve KOÇLUK UYGULAMALARIMIZ

 • ATÖLYE ve UYGULAMALAR

  İşimiz sosyal beceri kazandırmak. Beceri kazanmak ve kazanırken kalıcı sonuçlar alabilmek için bolca atölye çalışması ve uygulamalar hazırladık.

  İletişim Atölyeleri:

  Bu atölyelerde amacımız kurum içi iletişim yönergelerimizi ve işlem süreçlerimizi oluşturmak. İletişimin yazılı olmayan kurallarını yazılı hale getirmek.

  Satış Atölye ve Uygulamaları:

  Ortak bir satış dili oluşturmak, satış sunumumuzu mükemmelleştirmek, temas, sunum, kapatma ve itiraz karşılama yöntemlerini geliştirmek, kuruma özel bir sistem oluşturmak amacıyla yapacağımız tüm çalışmalar burada.

  Liderlik Atölyeleri:

  Kurumun tüm yönetim basamaklarını, hiyerarşik düzenlemelerini, amaca yönelik politikalarını liderlik atölyelerimizle oluşturuyoruz.

 • KOÇLUK

  Öğrenmek ve birlikte uygulamak oldukça geçerli çözümler ama bunun sahadaki yansıması nasıl olacak? Sahada eksiklikleri gidermek için koçluk çalışmaları hazırladık.

  Satış Koçluk Çalışmaları:

  Portföy yönetimi, ziyaret koçluğu, sunum ve kapanış koçluk çalışmalarını ekip üyelerinizle bire bir gerçekleştiriyoruz.

  Liderlik ve Yönetici Koçluğu:

  Günlük iş yaşantısında her türlü problemle başa çıkmanız, daha rahat ve kolay yönetim uygulamanız, planlama, strateji geliştirme, toplantı yönetimi, sonuç kontrolü, otorite kurgulama ve amaç odaklı yönetim süreçlerini uygularken yanınızdayız.

  KOBİ Koçluğu:

  KOBİ'lere özel geliştirdiğimiz bu koçluk programında işletmenizi yönetmek, performansı yükseltmek, başarınızı katlamak için bire bir uygulamalarla danışmanlığınızı yürütüyoruz.

 • ÖZEL ÇALIŞMALAR

  Ekip gelişimi, sosyal beceri kazanımı, motivasyon süreçleriyle ilgili ihtiyacınız olan tüm özel çalışmalarınızda yanınızdayız.

  Seminerler:

  Siz konuyu ve ihtiyaçları belirleyin, ister motivasyon ister davranış değişikliği olsun size özel seminerler düzenliyoruz.

  Keynote Speaking:

  Hızlı ve etki bırakacak sunumlara, konuşmalara mı ihtiyacınız var. Keynote konuşmaları ve toplantı moderasyonu ile çözümler oluşturuyoruz.

  Özel Eğitimler ve Oyun İçeren Motivasyon Uygulamaları:

  Burada zamanı, konuyu ve özel ihtiyaçlarınızı siz belirlersiniz. Biz gereken sunumu hazırlar, sunar ve sonuç oluştururuz. Sizin istekleriniz, sizin kapsamınız ile sizin istediğiniz etkili sonuçlar için özel kesim eğitimler hazırlarız.

 • NEFES ATÖLYELERİ

  Yaşam kalitenizi, ekip verimliliğinizi ve motivasyonu arttırmak için farklı atölyelerle yardımınıza geldik.

  Stres Yönetimi

  Nefes Teknikleriyle Stres Yönetimi atölyesi çalışanlarınızın daha rahat ve başarılı olmalarına katkı sağlayacak.

  Öfke Yönetimi

  Kurumiçi iletişiminize bire bir dokunan, çalışanlarınızın duygu durumunu kontrol altına almalarına yardımcı olacak uygulamalarla dolu bir atölyeyle yanınızdayız. 

  Nefes Teknikleriyle Yürüyüş Atölyesi

  Hem bedensel hem zihinsel performansınıza etki edecek muhteşem bir outdoor aktivite tasarladık. Böylelikle solunum kaslarınızı güçlendirecek, diyaframınızı geliştirecek, kaygı durumunuzu ve stresinizi azaltacaksınız.

Çaya Bekliyoruz

Nisbetiye Mh. Gazi Güçnar Sk.

No:4 D:2 Z.Kuyu-Beşiktaş/İSTANBUL

merhaba@personelegitimleri.com

Neler Yapıyoruz? Takibe Alın
instagram-logo-and-icon-black-and-white-
İlk Bilen Siz Olun!

SICACIK BİR MERHABA İÇİN ARAYIN : 0850 305 24 15

© 2019 Oida Eğitim ve Danışmanlık, Tüm Hakları Saklıdır.